راهنمای تکمیل فرم ثبت نام کمیسیون های طرح
1- جهت ثبت نام بهتر است از Internet Explorer 8 و یا Firefox استفاده شود.
2- بر روی گزینه دوم نوار بالای صفحه ( ثبت نام )کلیک کنید و وارد صفحه ثبت نام شوید
3- پر کردن گزینه های ستاره دار الزامی است در غیر این صورت سیستم اطلاعات را ثبت نخواهد کرد.
4- جهت پرکردن قسمت محل تولد و شهرهای محل تحصیل فقط باید یک یا چند حرف اول محل تایپ شود تا سیستم به طور خودکار وارد عمل شده و اسامی شهر ها را باز کند سپس انتخاب گردد در غیر اینصورت سیستم خطا می دهد ( از نوشتن نام شهر خودداری گردد ).
5- در قسمت تاریخ تولد و تاریخ فراغت از تحصیل بر روی تقویم کنار آیکون کلیک کنید تا تقویم باز شده و به طور همزمان روز , ماه و سال را انتخاب کنید و از وارد کردن دستی تاریخ اجتناب کنید
6- پس از پایان تکمیل هر بخش بر روی گزینه بعدی در منوی پائین صفحه کلیک کنید
7- فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد نیازی به تیک دار کردن قسمتهای روزانه و شبانه ندارند.
8- جهت مشاهده صحیح محل های جغرافیایی پیشنهادی بایستی قبل از انتخاب رشته تحصیلی، فیلدهای جنسیت، وضعیت تاهل و مقطع تحصیلی پر شده باشند(به همین دلیل بهتر است فیلدهای فرم به ترتیب پر شوند). در صورتی که در قسمت محل های جغرافیایی پیشنهادی تنها گزینه انتخاب کنید مشاهده می شود از پر بودن فیلدهای جنسیت، وضعیت تاهل و مقطع تحصیلی اطمینان حاصل نموده و سپس مجددا رشته تحصیلی را انتخاب نمایید.
9-در صورت وجود خطا در هر قسمت سیستم اعلام خطا خواهد کرد لطفا" نسبت به تکمیل صحیح فرم دقت نمائید.
10-پس از پایان هر 5 قسمت وارد قسمت آپلود مدارک و تایید شوید و مدارک اسکن شده را آپلود نمایید. جهت نام گذاری فایل های آپلودی بهتر است ازنام فامیل به صورت انگلیسی به همراه یک عدد استفاده نمایید به صورتیکه نام فایل ها غیرتکراری باشد.
11-در پایان پس از اطمینان از صحت اطلاعات ثبت شده با کلیک بر روی گزینه ذخیره ثبت نام خود را تکمیل نمایید. در صورت ثبت موفق اطلاعات کد رهگیری که به شما اختصاص داده شده است را دریافت می نمائید.
12- با استفاده از قسمت پیگیری ثبت نام می توانید نسبت به ویرایش اطلاعات خود اقدام نمایید.
13- در صورت دریافت کد رهگیری اطلاعات شما ثبت شده است و نیازی به ثبت مجدد نیست. با توجه به اینکه کد رهگیری جهت ثبت نام در کمیسیون های بعدی نیز مورد استفاده می باشد در حفظ و نگهداری آن کوشا باشید
14- در صورتی که در دوره های قبلی ثبت نام کرده و کد رهگیری دریافت نموده اید نیازی به ثبت نام مجدد نیست. در این صورت با استفاده از کد رهگیری اقدام به ویرایش اطلاعات طرح نمایید. تمام حروف کد رهگیری را به صورت بزرگ وارد نمایید.